Що необхідно для здоров`я кишечника?

Здоров`я кишечнику не завжди пов`язано з щоденним стільцем. Збій може бути явний через висипання на шкірі, пошкодженне волосся, сіруватий колір обличчя, або ж навпаки, почервоніння, які хочеться приховати, дискомфорт у животі чи вздуття.

Кишечник буде здоровим, якщо ви будете його добре годувати.  Останнім часом було багато галасу про необхідність їсти пробіотики — живі мікроорганізми, що містяться, наприклад, в йогуртах.

Наявність здорової мікробіоти сприяє зміцненню здорової імунної системи та зменшує шкідливі запалення в організмі. Але пробіотики дуже схожі на домашніх тварин. Це означає, що їх потрібно доглядати та годувати. Але ПРЕбіотики – це продукти, які допоможуть всім цим бажаним кишковим бактеріям рости та множитись у вашому шлунково-кишковому тракті.

Багато пробіотиків, це все що потрібно???

Пробіотики, що містяться у ферментованих продуктах харчування та напоях — таких як йогурт, сир, кефір та квашена капуста — можуть додати бажаних організмів у ваш кишечник.  Іноді продукти, що містять природні пробіотики, перестають нести користь через тривале чи неякісне зберігання, перепади температур та інше. Пробіотики дуже вибагливі і потребують особливих умов.

Пребіотики – їжа, яка виростить і нагодує!!!

Навіть якщо ви їсте багато продуктів, що містять пробіотики (наприклад у капсулах), це не принесе вам великої користі, якщо ваше кишкове середовище не дозволить їм процвітати.

Не дуже якісне харчування, цукор та жирне м`ясо тварин, прийом антибіотиків, перенесене захворювання чи стрес відразу відображається негативно на цих «домашніх» тваринках.

Лактусан® – це пребіотик, який навіть без корисних бактерій у капсулах приведе ваш кишківник у норму. І не важливо, у вас запор чи понос, якщо причина зменшення бактерій у кишечнику.

Ви купуєте йогурт, молоко чи кефір але не можете бути впевненими, чи містять ці продукти необхідні бактерії. Це легко вирішити! Додайте Лактусан по 1-2 чайній ложці на чашечку напою щодня і ви не зможете не помітити радісних змін у самопочутті.

Лактусан – універсальний!

Його необов`язково додавати у молочні продукти. Додайте у будь-який напій. Смак напою лише покращиться. І цукор можна не добавляти, адже він солодкий, хоча й без цукру.

Деякі хороші варіанти пребіотиків серед продуктів — це квасоля та цільні зерна. Овочі та фрукти також містять здорову клітковину. Інші хороші джерела пребіотиків включають часник, банани, цибулю, спаржу та морські водорості.

Переконайтеся, що ваш раціон містить достатньо пребіотиків.

Замовити високоякісний пребіотик Лактусан можна за телефонами:067 4404594, 067 5038817, 063 3061266 або за посиланням  www.lactusan.ua

Поділіться, будь ласка, цією інформацією. Вона може бути комусь дуже корисною.

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

RU
Powered by TranslatePress »