Волосы

Вченими помічено, що старіння організму людини починається в його кишечнику. Стан шкіри, волосся, нігтів, стан мозку, кісток і суглобів - безпосередньо залежать від того, як справи з нашим кишечником.

Багато хто наївно вважає, що для омолодження шкіри, відновлення здоров'я волосся і лікувати потрібно саме шкіру чи волосся. Для цього використовуються лікувальні шампуні, мазі, маски і все часто, марно, тому що причина старіння лежить зовсім «в іншому місці». І цим місцем, як би це дивним не здавалося, є наш кишечник, роль якого, досі не гідно оцінена.
Іноді з метою оздоровлення вдаються до голодування. Але лікувальне голодування часто веде до дисбактеріозу та запорів. Чаї для схуднення, що містять лист сіни, кору жостеру, плоди жостеру відносяться до небезпечної групи подразнюючих проносних засобів, які не можна приймати тривалий час. Безконтрольний прийом подібних засобів для схуднення може вести до хронічних запорів, а згодом і до серйозніших захворювань. Шлунково-кишковий тракт людини, це свого роду, величезна хімічна фабрика, у якій виробляються необхідні організму біологічно активні речовини, а товста кишка – «звалище» шкідливих відходів цього хімічного виробництва.
Чому кишкові отрути не проникають у кров? Тому що є непереборний бар'єр між «відстійником» токсинів та організмом – корисна мікрофлора. Але що відбувається, якщо корисна мікрофлора кишечника сама хвора… Дисбактеріоз – це хвороба кишкової мікрофлори. Нераціональне голодування, антибіотики, неякісна їжа, стрес — це веде до дисбактеріозу.
При цьому на «війну» із внутрішньою інтоксикацією мобілізуються всі захисні ресурси людини: з подвоєною силою починає працювати печінка, зростає навантаження на шкірний покрив, нирки, волосся… Захисні органи та тканини зношуються, старіють. Крім того, дисбактеріоз – хвороба невидимка! - може успішно маскуватися під будь-якою личиною і проявлятися неймовірним чином.
Звідси: печінкова енцефалопатія; артрит; атопічний дерматит, діатез, псоріаз; остеопороз; кандидоз, молочниця; алергія, застудні захворювання, кишкові інфекції та захворювання сечостатевої системи.
Щоб протистояти цим напастям необхідно підтримувати наш кишечник у стані здоров'я. Ілля Мечников рекомендував боротися з кишковими отрутами за допомогою клізми.
Звичайно, зашлакованість кишечника тісно пов'язана з дисбактеріозом - накопичення в кишечнику неперетравлених залишків їжі призводить до створення сприятливих умов для заселення кишечнику хвороботворними бактеріями та придушення нормальної мікрофлори. Розкладання неперетравленої білкової їжі призводить до утворення токсинів, які через слизову оболонку кишечника потрапляють у кров. У свою чергу дисбактеріоз призводить до порушення остаточного розщеплення компонентів їжі в товстому кишечнику, що веде їх накопичення в кишечнику та розвитку зашлакованості кишечника.
Однак, очистити кишечник - це половина справи, до того ж, часте використання клізми може призвести до хронічних запорів!
Набагато важливіше забезпечити функціонування захисної мікрофлори, яка справлятиметься з кишковими отрутами щодня та щохвилини.
Препарат Лактусан – відновлює функцію кишечника і саме тому він показаний у процедурах омолодження організму: при шкірних захворюваннях, хронічних запорах, дисбактеріозі, при різних захворюваннях печінки та інше.

Додати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukUkrainian