Запитання

Чи можна застосовувати Лактусан при вагітності? І як? Спасибі.

Лактусан не всмоктується в кров і не надає системної дії на організм, а значить абсолютно безпечний при вагітності: не потрапляючи в кров – не впливає на плід та інше. Лактусан просто необхідний при вагітності, тому що 1) захищає від запорів, що не рідкість при вагітності, 2) захищає від інтоксикацій або суттєво мінімізує їх; 3) забезпечує захист слизової оболонки товстої кишки від проникнення інфекцій. Приймайте а) для профілактики - 1 чайну ложку на день; б) для нормалізації мікрофлори кишечника; по 1 чайній ложці 3 рази на день; д) для лікування від запорів; 2 чайні ложки 2-3 рази на день. Прелаксан можна додавати в кефір, чай, сік.

У мене дисбактеріоз 2 ступені. Лікар порадив приймати – біфідо та лакто бактерії великими дозами. Пройшов курс лікування пару місяців, .... та у чималій кількості. Здав аналізи: становище не покращало.

Приймайте Лактусан - він дасть енергію для зростання та розвитку вашої нормофлори, яка зараз пригнічена. Приймайте по 1 столовій ложці 2 рази на день (вранці та ввечері) протягом місяця. Потім ще раз зробіть аналіз щодо наявності біфідо- та лактобактерій.

Здрастуйте. Мені 21, пучить живот уже близько року, ходив до гастроентеролога, здавав кал на аналіз, показало дисбактеріоз. Перед цим приймав сильні антибіотики. Пил бактерії: ентерожерміна 2 упаковки (10днів), багато разів лінекс, і ще бактерії пив (закордонні) не пам'ятаю назву. І все безглуздя! і після цього всього знову ходив до лікаря вона сама не знає вже що робити. каже і раз кал здати на глисти. Скажіть цей лактусан допоможе в моєму випадку?? спс.

Ви на власному досвіді переконалися, що усунення дисбактеріозу бактеріями не дуже ефективний метод. У Лактусана - інший спосіб дії. Цей метод детально розписано на сайті. Пропийте, як написано в інструкції, повторні аналізи Вас приємно здивують. Важливо усунути причину – дисбактеріоз. пройде і здуття, що з цим, і стілець буде нормальним.

У мене постійні запори, метеоризм, дисбактеріоз III ступеня (анаеробний) Підкажіть, будь ласка, чи допоможе мені Лактусан.

Лактусан - для позбавлення ваших недуг. Про дозування: судячи з Вашого повідомлення, хвороба дещо запущена, тому рекомендую починати з одноразової дози 3-4 столові ложки (2-3 тижні). Далі – як нормалізується щоденне випорожнення, переходьте на прийом по 2 чайні ложки 3 рази на день протягом тижня і ще два тижні по 1 чайній ложці 3 рази на день під час їжі. По досягненні позитивного результату - профілактика 1 чайна ложка 2-3 рази на тиждень.

Доброго дня! Мені 20 років і вже як останні 2 роки мене мучать запори, особливо коли я дуже довго сиджу на одному місці. роту!

Ірина, у процесі з'ясування причин запору необхідно виключити органічну патологію кишечника (пухлини, хвороба Крона, дивертикулярна хвороба, аномалії розвитку). Далі з анамнезу з'ясовується наявність захворювань, з якими пов'язане порушення функції кишечника. У разі такого зв'язку запор усувається під час лікування основного захворювання. Якщо Вам необхідно постійно приймати ліки, які в свою чергу ведуть до запорів, то Лактусан - оптимальне вирішення проблеми в цьому випадку. Оскільки звикання не викликає, не впливає негативно на інші органи, не дратує кишечник і усуває запор.
Будьте здорові.

Доброго вам дня! мені 25 років, імунітет дуже слабкий, молочницю лікую кілька років купою дорогих препаратів, але через півроку все знову повертається, якщо застосовувати лактусан протимікробні свічки і т.д. однаково потрібно використовувати? і яке потрібне дозування для мене, враховуючи те, що у мене навпаки проноси. Спасибі!

Світлана, Лактусан можна сприймати як спільно, і самостійно. Якщо Ви схильні до проносів - дробите дозу на кілька прийомів (3-2) по 1-2 чайні ложки відповідно під час їжі. Пропийте не менше місяця. Будьте здорові.

Доброго дня. Підкажіть, в який час приймати Лактусан. спасибі

Не має значення. Можна приймати до їди, можна вчасно їжі. Додайте до напоїв. Будьте здорові.

Доброго дня. Підкажіть скільки часу варто пройти курс Лактусана? Чи не потрібно змінювати характер їжі для кращого ефекту, наприклад, перейти тимчасово на вегетаріанство? Чим Лактусан відрізняється від лактофільтруму? Прохання копію відповіді надіслати на скриньку! Заздалегідь дякую Вам.

Доброго дня. Курс прийому Лактусану 20-30 днів. На вегетаріанство переходити не треба. Але переглянути споживані продукти слід. Бажано виключити (або хоча б скоротити) різноманітні булочки, цукерки, картопля, капусту, ковбаси. Від лактофільтруму Лактусан відрізняється вмістом: крім лактулози, лактофільтрум містить лігнін. За змістом: згідно з інструкцією дорослому потрібно на день 6-9 таблеток лактофільтруму, що містить 0,72-1,08 г лактулози. У 1-й чайній ложці сиропу Лактусану – 2.5 г лактулози, у порошку Лактусану – 4,3 г. Будьте здорові.

Мені 25 років, з 12 років у мене прищі, вугри, гормональні зміни мінімальні. Після вживання борошняних продуктів у мене часті запори, чи можуть бути прищі від запорів?
Часто у тих, хто страждає на шкірні захворювання, виявляється дисбактеріоз товстого кишечника. На жаль, при дисбактеріозі скорочується синтез вітамінів, біологічно активних речовин; і збільшується синтез токсинів та шкідливих ферментів. Це своє чергу порушує непроникність стінки кишечника, і токсини проникають у системний кровотік. Всі перераховані вище фактори негативно впливають на імунну систему людини і, відповідно, відбиваються на стані шкірних покривів.
Закрепи, звичайно ж, можуть стати причиною прищів. І Лактусан допоможе Вам позбутися запорів при регулярному прийомі близько 4-5 тижнів.
Вітаю! моїй дитині 1,5 роки, з 6 місяців вночі сильно пучив животик так що не годі спала не вона, рятувалася тільки еспумезаном і т.п поки не побачила в Житомирі відділ де все пов'язано зі здоров'ям, але не медикаменти, спробувала дати дитині пропили курс 14 днів все ніби пройшло, через 2 місяці поїхали на море там почав хворіти животик і я дала аптечний ніфуроксазид після цього знову пропили 14 днів лактусан, ніби все в порядку (тільки діатез не пішов), Я хотіла запитати як часто можна таким дітям приймати лактусан, і чи немає у вас щось конкретно від діатезу
Лактусан можна сприймати систематично. Найактивніша речовина в Лактусані — лактулоза, що постачається компанією Феліцата Україна багатьом виробникам в Україні та в країни близького зарубіжжя для виробництва функціональних продуктів, для профілактики захворювань ШКТ. Кефір, молоко, сир, легка олія, цукерки, зефір, напої – ось малий перелік продуктів для щоденного споживання з Лактусаном. Лактусан є їжею фібідо та лактобактерій. Почитайте статтю «функції мікрофлори» і Ви самі все зрозумієте.
Дитині 1.8 місяців, після а/б терапії пронос, скільки днів приймати Лактусан?

Приймайте 7-14 днів. Далі дивіться результати.

Підкажіть будь ласка, а можна одночасно приймати лактусан та хілак форте

Можна, можливо

гастроентеролог поставив мені діагноз Синдром роздратованого кишечника СРК - пояснив що причина запору в тому, що товста кишка працює в нормі, а тонка кишка розтягнута і кал застоюється в тонкій кишці. Чи допоможе мені ваш засіб. І у мене дуже сильно випадає волосся.

Ольга, Лактусан - безпечний засіб і треба пробувати. Перейти на клізми чи препарати, що вводять у залежність на все життя – ніколи не пізно. Лактусан залежності не викликає навіть при тривалому прийомі, негативно на інші органи не впливає, але лише знижує навантаження на печінку, нирки.
Для початку дозу збільшуйте - 3-4 столові ложки.
Далі коригуйте залежно від отриманого результату. Досягніть частого стільця або рідкого, і тоді знижуйте на 1 ложку.
Будьте здорові.

Добридень! Запорами страждаю дуже давно (більше 9 років), останні 6-7 років регулярно приймаю сенну, жостер, клізми. Обстежувалася (долихосигма сигмів. кишки, поліпи у жовчному, хр.коліт). Приймала 10 днів Прелаксан, метеоризм еспумізан не знімав взагалі, на 9-й день (за відсутності ефекту та дозування до 12 ст.л. на день) стало погано, обсипало. Випила сенну, полегшало. Але що робити далі? Як не доводити себе до такого стану, приймаючи Прелаксан, і за відсутності ефеекту хоч трохи додатково допомогти кишечнику і собі звичайно ж, уникаючи повернення до прийому сенни, жостеру. Допоможіть, будь ласка, розробити правильний та оптимальний курс лікування. Так як мій лікар нічого, крім пропозиції пити Гутталакс або Піколлакс, запропонувати не може.

Юлія, спочатку прийому Прелаксана після тривалих прийомів сенни, жостеру і т.д. Можна робити невелику клізму один раз на тиждень. Так як кал формується в кишечнику після Прелаксану в хорошому об'ємі з перших днів, однак це м'яке проносне, і після дратівливих засобів Прелаксан іноді не діє з перших днів так, як хотілося б. Тому рекомендується робити клізму близько 200 г, не частіше ніж 1 раз на тиждень. Для кращого ефекту пийте натще, зранку, зі склянкою води – близько 7:30, за півгодини – сніданок. Зверніть увагу на дієту. Будьте здорові.

Поставте ваше запитання?

UK
Powered by TranslatePress »