Где растет иммунитет

Слабкість, млявість, втома (навіть уранці), часті застудні захворювання, плюс до всього, звідки не візьмися, — алергія, герпес, часті загострення гаймориту, бронхіту… Все говорить про неповноцінну роботу імунітету.

Що ж руйнівно впливає імунну систему? Таких чинників багато. Наприклад, тривалий стрес спричиняє викид особливих гормонів, які пригнічують імунну систему. Може виникнути і інфекція, пухлина, і алергія, споживання антибіотиків. Людство витрачає на антибіотики 32 млрд доларів на рік і 20 млрд доларів – на препарати від тих хвороб, які розвиваються після.

Тривале голодування та нестача білка, травми, куріння, малорухливий спосіб життя, неправильне харчування – також призводять до уражень імунної системи.

На сьогодні немає людини, яка б не знала про важливість імунітету для життєдіяльності всього організму. Як же бути завжди «в бойовій готовності» і не піддаватися різним епідеміям, які останнім часом все більше атакують організм людини?

Спочатку звернемося до значення самого слова. Під імунітетом розуміють опірність організму різним хвороботворним впливам – мікроби, віруси або інфекції. Для підвищення імунітету важливо насичувати організм усіма необхідними речовинами: вітамінами, макро- та мікроелементами, ненасиченими жирними кислотами. Все зрозуміло для людини здорової та не має проблем зі здоров'ям. Але якщо всі симптоми "на лице", то поїдання лимона з часником або аскорбінки буде мало. Важливо знати коріння проблеми.

Взаємозв'язок мікрофлори кишечника та імунної системи організму останнім часом став предметом численних досліджень. В результаті вчені зуміли встановити принципи взаємодії між організмом людини і мікробами, що його населяють. Бактерії, що проживають в кишечнику, ростуть і розмножуються за рахунок не перетравлених залишків їжі з'їденої людиною; у свою чергу нормальна мікрофлора захищає кишечник людини від агресії патогенними мікробами, а також виробляє ряд найважливіших функцій:

бере активну участь у процесах обміну білків, жирів і вуглеводів, сприяє правильному всмоктування вітамінів, макро- та мікроелементів, сама продукує деякі вітаміни, антибіотики та біологічно активні речовини, необхідні організму. Корисні бактерії сприяють різкому зниженню гістамінів, основного винуватця багатьох алергічних захворювань. Регулюючи всмоктування холестерину, вони захищають організм від атеросклерозу. Різні види корисних бактерій стимулюють різні компоненти імунної відповіді організму (синтезують імуноглобуліни, активують імунні клітини), руйнують алергени, а також постійно тонізують імунітет людини. Без цієї флори людина не засвоїть залізо, такі вітаміни як D, K, всю групу вітамінів B, кальцій. Тому навіть за повноцінного харчування людина неспроможна отримати з їжі всього комплексу речовин, необхідні його здоров'я.

Тому для підвищення імунітету людини необхідно відновити мікрофлору кишечника до норми. Таким чином, необхідно насамперед надати захисній мікрофлорі кишечника переваги перед патогенними бактеріями, тобто забезпечити корисну мікрофлору енергією, необхідною для її зростання та життєдіяльності.

Препарат Лактусан ефективно справляється з цим завданням і саме тому показаний для підвищення імунітету, при порушеному обміні речовин, для підвищення загальної опірності організму.

Численні дослідження препарату Лактусан довели його ефективність при щоденному прийомі протягом 3 тижнів. Лактусан відноситься до препаратів безрецептурної відпустки та випускається у двох формах: у сиропі та таблетках. Лактусан - безпечний засіб, тому його можна приймати маленьким дітям, вагітним і мамам, що годують, а також літнім людям.

Лактулоза Лактусан доступна в фасуваннях: сироп 100 г, сироп 300 г.

Додати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

UK
Powered by TranslatePress »