Избавьтесь от кандидоза навсегда
Лактусан показаний для профілактики та лікування кандидозу (молочниці). Кандидоз є інфекційним ураженням слизових оболонок сечостатевого тракту, що викликається дріжджоподібними грибами типу Кандіда (Candida).

Кандідоз (молочниця) - один з різновидів грибкової інфекції, викликається дріжджоподібними грибами роду Candida . Усіх представників цього роду відносять до умовно-патогенним.

Мікроорганізми роду Кандіда входять до складу нормальної мікрофлори рота, піхви та товстої кишки більшості здорових людей.

Захворювання обумовлено не просто наявністю грибів роду Candida, а їх розмноженням у великій кількості та/або потраплянням патогенних штамів гриба.

Найчастіше кандидоз виникає при зниженні загального та місцевого імунітету.

Молочниця лікування

Найчастіше симптомами молочниці у жінок є:  —печіння та свербіння у піхву;

- рясні білі сирні виділення (як правило, без специфічного запаху);

- Почервоніння зовнішніх статевих органів;

біль і печіння при сечовипусканні;

біль під час статевого акту.

Кандидоз (молочниця), як правило, розвивається на тлі ураження захисної нормофлори (біфідо- та лактобактерій) кишечника та інших внутрішніх органів і є наслідком ослаблення опірності організму, який забезпечує корисна мікрофлора кишечника.

Ключовим фактором початку інфекційного кандидозного процесу є порушення неспецифічної резистентності (опірності) організму. До факторів неспецифічної резистентності традиційно відносять насамперед життєдіяльність нормальної (захисної) мікрофлори слизових оболонок (кишечника, піхви та ін.)
Захисна мікрофлора синтезує ряд органічних кислот, які вражають на Кандиду. Відповідно, ураження нормальної мікрофлори (дисбактеріоз), усуває фактори, що стримують зростання і розвиток Кандиди і вона починає активно розмножуватися, що і призводить до захворювання.
Лікування та профілактика молочниці. Молочниця лікування
Традиційно в лікуванні кандидозу використовують різноманітні протигрибкові препарати, які в цілому успішно знищують гриби роду Candida.
Однак, знищенням цих мікроорганізмів лікування не може бути обмежене: за відсутності або недостатності популяцій захисних мікроорганізмів (біфідо- та лактобактерій) гриби роду Candida, як тільки припинено лікування протигрибковими препаратами, знову можуть повернутися. Купити Лактусан в аптеці

Саме цим пояснюється труднощі лікування кандидозів та їх часті рецидиви.
Отже, ефективне лікування молочниці неодмінно повинне включати в себе позбавлення від дисбактеріозу, тобто відновлення захисної мікрофлори кишечника. Варто зазначити, що при лікуванні кишкового дисбактеріозу проблема вагінального дисбактеріозу (молочниці) у 90% випадків вирішується самостійно без додаткового лікування.
Препарат Лактусан – ефективний засіб проти дисбактеріозу та показаний при молочниці. Оскільки однією з найпоширеніших причин кандидозу є прийом антибіотиків, стреси, застудні або вірусні захворювання, які ведуть до дисбактеріозу, то рекомендується спільно з антибіотиками приймати Лактусан, як профілактичний засіб, що перешкоджає розвитку та переходу в хронічну стадію дисбактеріозу та кандидозу.

Механізм дії Лактусану при молочниці
Лактусан дисахарид, що відноситься до класу пребіотиків, тобто речовин, вибірково стимулюючих зростання та розвиток захисної мікрофлори кишечника.
Активна речовина Лактусану – лактулоза – гідролізується біфідобактеріями до органічних кислот, які підвищують осмотичний тиск у просвіті кишки. Отже лактулоза діє як осмотичний проносний, стимулюючи транзит по товстій кишці. Прискорений транзит скорочує час контакту інфекційних агентів зі слизовою оболонкою товстої кишки, полегшує виведення мікробів та його токсинів з організму.
При зброджуванні лактулоз бактеріями відбувається «закислення» вмісту товстої кишки. Кисле середовище кишечника перешкоджає розмноженню гнильних бактерій і стримує зростання умовно-патогенних мікроорганізмів, оберігаючи тим самим організм від розвитку опортуністичних інфекцій (кандидоз та ін.).
Біфідо- і лактобактерії самі продукують органічні кислоти (пропіонову, масляну, оцтову), які мають антимікробну дію.
Виявлено чіткий причинний зв'язок між концентрацією жирних кислот та чисельністю патогенних мікроорганізмів. Антагонізм біфідобактерій щодо патогенних бактерій обумовлений продукцією бактеріоцинів — низькомолекулярних пептидів, що становлять відносно нову групу «природних» антибіотикоподібних речовин. В експерименті та клініці показані лікувальний та профілактичний ефекти бактеріоцинів при сальмонельозах, шигельозах, листериозах, ентерококозі, криптоспоридіозах, амебіазі.
Таким чином, насамперед, необхідно надати захисній мікрофлорі кишечника (біфідо- та лактобактеріям) переваги перед патогенними бактеріями, тобто забезпечити корисну мікрофлору енергією, необхідною для її зростання та життєдіяльності, інакше лікування буде необхідно знову і знову.  Препарат Лактусан ефективно справляється з цим завданням. Купити Лактусан в аптеці
Безпека Лактусану та дозування. Молочниця - лікування.
Лактусан відноситься до препаратів безрецептурної відпустки. Лактусан випускається у двох формах: у сиропі та таблетках.
Рекомендації до застосування сиропу Лактусану при дисбактеріозі: дорослим по 2 чайні ложки сиропу 2 рази на день; дітям від 3-х років - по 1 чайній ложці на день, дітям від 1 року до 3-х років - по 0,5-1 чайній ложці на день. У жодному дослідженні за весь час застосування лактулози не було отримано жодних прямих або непрямих доказів наявності у неї мутагенних, генотоксичних або тератогенних ефектів.
Лактулоза не проникає в кровотік і не чинить системної дії на організм. Безпечна для вагітних жінок та новонароджених. Будучи цукром лактулоза не підвищує вміст глюкози в крові і може бути показана при діабеті.Молочниця лікування Купити Лактусан в аптеці

Додати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukUkrainian