Отзывы на Лактусан

У сина постійно було підвищено ацетон. Препарати, які призначали лікарі, не давали результату. щойно дитина з'їдала щось, із «заборонених» продуктів — стаціонар. Через місяць ми забули, що таке ацетон. Тепер раджу його всім мамам.

Вероніка м. Київ

З Лактусаном «познайомилася», коли прихопила печінку так, що жодні знеболювальні не допомагали. Лікарня ... виписка ... а болю ні куди не поділися. Пішли у хід народні методи, трави. Порадили Лактусан. Через два тижні прийому Лактусана болі почали «вщухати». Зараз Лактусан в аптечці є постійно.

Олена Михайлівна м. Київ

Взимку захворіла на запалення легенів. Призначили антибіотики і такі, що шлунок дав про себе знати моментально! Добре, що вдома був Лактусан. Приступи пішли десь за півгодини, у шлунку було відчуття легкості. Тепер завжди при призначенні антибіотиків запасаюсь Лактусаном.

Вера Федорівна Ткач, Донецька обл.

Лактусан був у аптечці, вже не пам'ятаю історію. Коли зібралися на морі, зібрала мінімальний запас ліків для дітей і кинула Лактусан, на всякого пожежника. Як не дивно, у мене висипала алергія набрякла рука, як браслет на зап'ясті (схильності ніколи не було раніше) ймовірно після східних приправ або трав. Нічого від алергії я й не брала. Прийняла Лактусан, все ж таки регулює роботу кишечника. На третій день прийому пухлина зійшла, залишилися дрібні прищики, та й через пару днів зникли, хоча харчування начебто залишалося колишнім.

Катя, м. Новоград-Волинський

а також :

— Приймаю Лактусан щодня. Початок з 1 ч. л. вранці і ввечері. За кілька днів збільшила прийом до 2 ч. л. вранці і ввечері. Нормалізувалась робота кишечника. За 1,5 міс. схудла на 5 кг. Перестала хворіти на печінку. Почуваюся набагато краще.

Ірина 33 роки; м. Київ

— Кілька днів поспіль не було стільця. Прийняла ввечері та вранці по 3 ч.л. Лактусан. Нормалізувався стілець.

Олександра, 76 л, Молдова

- Щоранку приймаю Лактусан 1-2 ч.л. Зменшився запах з рота, нормалізувався стілець, покращало загальне самопочуття. Продовжую приймати Лактусан щодня.

Володимир 54 р., Україна, м. Київ

— Приймаю Лактусан щодня. Зазвичай додаю 1-2 ч. л. у каві або в чай замість цукру чи п'ю з кефіром чи йогуртом. Провела чищення кишківника. Мені порекомендували робити її один раз на півроку. Чотири неділі поспіль о 9-10 годині ранку на голодний шлунок я випивала по 100 гр. (12 пляшки) Лактусану, який я перемішувала з 1-2 ст. кефіру. Їла не раніше ніж за півгодини. Через дві години починалося чищення. Проходила без болю та без неприємних відчуттів, які зазвичай бувають при розладі. Ефект клізми "зсередини"! Протягом тижня продовжувала приймати по 1-2 год. Лактусана Зараз кишечник працює як швейцарський годинник! Продовжую пити Лактусан.

Тетяна 28л. Росія

— Багато років були постійні проблеми зі шлунком та кишечником. Випробувала багато способів лікування. Нині регулярно приймаю по 3 мл. Йодіс +С та Лактусан по 1 ч.л. вранці та ввечері і почуваюся чудово! Поліпшився стан шкіри обличчя.

Лариса 32г., Україна, м. Київ

— Вирішила чистку кишечника. Половину пляшки "Лактусана" перемішала з кефіром і випила натще. У перший день пройшла хороша чистка кишечника, на другий і третій день, хоча Лактусан вже не приймала, тривало очищення (по 3-4 рази на день ходила до туалету). Схудла на 3 кг. За тиждень повторила процедуру. Почуваюся чудово.

Ольга 26 років; м. Київ, Україна

- Я приймаю Лактусан протягом 3-х місяців. Дуже позитивний ефект. Припинився біль у кишечнику. Майже нормалізувався стілець. Дуже задоволена препаратом. Спасибі вам.

Підмокова В.Г. м. Біла Церква, Україна

— Приймала Лактусан протягом двох тижнів. Буквально наступного дня відчула значне полегшення — не було здуття живота та тяжкості, як це було раніше, особливо увечері. Раджу всім, тому що ми всі більшою чи меншою мірою страждаємо на дисбактеріоз. Спасибі!

Найда С. Є. Г. Київ., Україна

У мене була проблема з кишківником — запори. За 2 години до їди випила півпляшки Лактусана з кефіром. Через 2 години розпочався процес очищення кишечника. Почуваюся чудово, продовжую приймати Лактусан по 1 столовій ложці на день. Збираюся зробити три процедури очищення протягом місяця.

Н.А. 51 рік, Калита, Київської обл., Україна.

Випробовувала коліки у підшлунковій, стілець – 1 раз на тиждень. Запропонували приймати Лактусан. На третій день відчула полегшення, пройшла здутість, постійно відходять гази, стілець 2-3 рази з полегшенням. Зменшилися біль, вільно, тобто. могла вже нагнути голову і стати навколішки, якби могла голови вимити, т.к. були гострі болі у кишечнику.

Ганзера Марія, 56 років, м. Краматорськ, Україна.

Додати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukUkrainian