Похудение

Ожиріння: поганий обмін речовин або передання

У всіх розвинених країнах світу відзначається збільшення кількості людей з надмірною вагою та ожирінням.

Надмірна вага і ожиріння на сьогодні часто «не переїдання», а хронічнестан порушення обміну речовин.

Не розуміючи цього, боротися з надмірною вагою та ожирінням – все одно, що бити повітря.

Рішення проблеми:

Як би це примітивно і старо не звучало, однак:

     1. Фізична активність – як стиль життя! 

Людина народжена для руху. Фізичні вправи не лише оберігають від непотрібних кілограмів. Це також спосіб профілактики депресії та тривожності, остеопорозу та онкологічних захворювань, цукрового діабету, порушення роботи печінки, нирок та багато іншого.

Нестача фізичної активності веде до порушення обміну речовин. Одна з форм реакції на гіподинамію - надмірна вага та ожиріння.

Тому хороший метод схуднення завжди передбачає, що це працюватиме в контексті здорового способу життя, включаючи фізичну активність.

Почніть хоча б з малого, щодня 30 хв ходьби у швидкому темпі, бажано на свіжому повітрі.

Пам'ятайте, зарядка "натщесерце" з ранку дає можливість спалити більше жирів.

     2. Здорове харчування – не просто корисно, а й смачно!

Ми не пропонуємо Вам рахувати калорії витрачених зусиль і з жахом порівнювати їх із тими калоріями, що Ви з'їли.

Просто зверніть увагу на те, що можна їсти і бажано взагалі не їсти. Коли та з чим його краще поєднувати, щоб не утворювалися додаткові накопичення жирів.

Дієта для стрункої фігури та прекрасного самопочуття 

   3. Лактусан – безпечний засіб для схуднення! 

Зашлакованість кишечника тісно пов'язана з дисбактеріозом - накопичення в кишечнику неперетравлених залишків їжі (білкової, вуглеводної) призводить до створення сприятливих умов для заселення кишечнику хвороботворними бактеріями та придушення нормальної мікрофлори. Купити Лактусан в аптеці

Крім цього, розкладання неперетравленої білкової їжі призводить до утворення токсинів, які через слизову оболонку кишечника потрапляють у кров. У свою чергу дисбактеріоз призводить до порушення остаточного розщеплення компонентів їжі в товстому кишечнику, що веде їх накопичення в кишечнику та розвитку зашлакованості кишечника.

Дуже важливо забезпечити функціонування захисної мікрофлори, яка повинна справлятися з кишковими отрутами щодня та щохвилини.

Шлунково-кишковий тракт людини, це свого роду, величезна хімічна фабрика, у якій виробляються необхідні організму біологічно активні речовини, а товста кишка – «звалище» шкідливих відходів цього хімічного виробництва. Чому кишкові отрути не проникають у кров? Тому що є непереборний бар'єр між «відстійником» токсинів та організмом – корисна мікрофлора. Але що відбувається, якщо корисна мікрофлора кишечника сама хвора.

Лактусан – ефективно справляється із завданням зростання та розмноження мікрофлори кишечника, а отже, запускає механізм роботи людського організму на відновлення обміну речовин.

Крім того, Лактусан є м'яким проносним, яке не викликає звикання, і відновлює кишкову функцію.

Саме тому, Лактусан показаний у процедурах омолодження організму: порушення обміну речовин. для підвищення імунітету, хронічних запорах, дисбактеріозі, при різних захворюваннях печінки, а також для підвищення загальної опірності організму. Купити Лактусан в аптеці

Деякі небезпечні помилки у виборі засобів схуднення

    1. Лікувальне голодування. Багато хто з метою схуднення обирає просто голодування, до якого вдаються як до лікувального, але таке схуднення часто веде до дисбактеріозу та запорів. Справа в тому, що корисна мікрофлора кишечника повинна отримувати енергію для нормального росту та розмноження, щоб виконувати призначені їй життєво важливі функції.
    2. Чаї для схуднення. Дуже поширені у використанні для схуднення, так звані Чаї для схуднення. Найчастіше вони містять лист сіни, або кору жостеру, або плоди жостеру, а то й усе відразу. Але всі ці компоненти відносяться до небезпечної групи подразнюючих проносних засобів, які не можна приймати тривалий час. Безконтрольний прийом подібних засобів для схуднення може вести до хронічних запорів, а згодом і до серйозніших захворювань.
    3. Очищення кишечника клізмою. Очистити кишечник з метою звільнення від шлаків - це половина справи, до того ж часте використання клізми може призвести до хронічних запорів. Справа в тому, що при частому використанні клізми йде розслаблення м'язів прямої кишки і формується "ледачий кишечник". Іншими словами, виникне постійна потреба у проносних або клізмах.

Додати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukUkrainian