Запор

Запор. Лікування хронічної запору у дітей та дорослих

Перше, на що звернуто особливу увагу, це індивідуальні значення доз Лактусану. Зазвичай оптимальні дози в межах від 20 до 100 мл сиропу на день. Ці дози забезпечують 2-3-разове виділення калу на день. Перевищення цього показника понад 4 рази на день відносять до появи діареї, що легко усувається зниженням дози “Лактусану”.

Вихідною величиною при доборі дози зазвичай є 1-2 столові локи сиропу "Лактусан" для першого прийому. Далі доза подвоюється, але лише на час досягнення бажаного ефекту. При досягненні проносу прийом знижується на 1 ложку. Пропити бажано не менше 3-х тижнів. При хронічній запорі лікування триває до досягнення результату щоденного спорожнення без Лактусану.

При вживанні Лактусану 1 раз на день натще всієї дози (3-6 столових ложок) – досягається максимальний проносний ефект.

Безпека Лактусану.

Лактулоза (активна речовина Лактусану), відома лікарям вже понад 40 років. У жодному дослідженні за весь час застосування лактулози не було отримано жодних прямих або непрямих доказів наявності у неї мутагенних, генотоксичних або тератогенних ефектів.

Лактулоза не проникає в кровотік і не чинить системної дії на організм. Безпечна для вагітних жінок та новонароджених. Будучи цукром лактулоза не підвищує вміст глюкози в крові і може бути показана при діабеті.

Додати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukUkrainian