Алергія

Причини захворювань шкіри
У 77-85% хворих з атопічним дерматитом, кропивницею та ін. шкірними захворюваннями виявляється дисбактеріоз товстого кишечника, тобто суттєве скорочення популяції біфідо-і лактобактерій та збільшення чисельності патогенних мікроорганізмів. При дисбактеріозі товстого кишечника:
  • скорочується синтез речовин, необхідних для подальшого формування імуноглобулінів та неспецифічних факторів захисту організму; скорочується синтез вітамінів, водню, метану, вуглекислого газу, спирту, молочної кислоти, біологічно активних речовин (летючі жирні кислоти, гормони, природні антибіотики),
  • збільшується синтез токсинів: аміаку, сірководню, меркаптанів, дисульфідів, індолу, скатолу, мікотоксинів та ін.) та шкідливих ферментів (b-глюкуронідаза, нітроредуктаза, азоредуктаза),
  • порушується непроникність стінки кишечника, яку в нормі забезпечують біфідо- та лактобактерії, наслідком чого є транслокація (проникнення) токсинів у системний кровотік.

Коли отрути, токсини потрапляють у кровообіг, з подвоєною силою починають працювати печінку, нирки. ..

Всі перераховані вище фактори негативно впливають на імунну систему людини і, відповідно, відбиваються на стані шкірних покривів. Далі – дерматит, діатез, псоріаз…
Стратегія лікування та профілактики

Для позбавлення багатьох шкірних захворювань і подальшої підтримки шкіри в здоровому стані, необхідно позбутися дисбактеріозу товстої кишки, тобто збільшити популяцію захисної нормофлори, наслідком чого стане:

  • скорочення концентрації токсичних речовин у кровотоку,
  • збільшення концентрації в системному кровотоку біологічно активних речовин, що сприятливо впливають на стан шкірних покривів,
  • активізація імунної системи.
Таким чином, необхідно передусім надати захисній мікрофлорі кишечника (біфідо- та лактобактеріям) переваги перед патогенними бактеріями, тобто забезпечити корисну мікрофлору енергією, необхідною для її зростання та життєдіяльності.
Препарат Лактусан ефективно справляється з цим завданням і саме тому показаний при дерматитах, діатезі, псоріазі та ін. шкірних захворюваннях (напр. Прищі, вугри).
Дозування та протипоказання Лактусану.

Лактусан відноситься до препаратів безрецептурної відпустки. Лактусан випускається у двох формах: у сиропі та таблетках.
Рекомендації до застосування сиропу Лактусану при дисбактеріозі: дорослим по 2 чайні ложки сиропу 2 рази на день; дітям від 3-х років – по 1 чайній ложці на день, дітям від 1 року до 3-х років – по 0,5-1 чайній ложці на день.
Лактусан у таблетках при дисбактеріозах, при антибіотикотерапії, при запорах: дорослим призначають по 4 г (8 таблеток) 2 рази на день.
Для дітей від 5 років – 2 г (4 таблетки) один раз на день.
Дітям до 5 років – за призначенням лікаря-педіатра.
Лактулоза (активна речовина Лактусану), відома лікарям вже понад 40 років. У жодному дослідженні за весь час застосування лактулози не було отримано жодних прямих або непрямих доказів наявності у неї мутагенних, генотоксичних або тератогенних ефектів.
Лактулоза не проникає в кровотік і не чинить системної дії на організм. Безпечна для вагітних жінок та новонароджених. Будучи цукром лактулоза не підвищує вміст глюкози в крові і може бути показана при діабеті.

Додати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukUkrainian