Вымывание кальция

Саме тому в дитинстві потрібно приділяти особливу увагу продуктам кальцію. 1%т кальцію, що залишився, постійно обертається в крові та в інших рідинах нашого організму. Іншими словами, якщо ми не постачаємо організму достатньої кількості кальцію з продуктами харчування, він вилучається зі свого скелета. Як наслідок: кришаться і випадають зуби, виникають проблеми з хребтом, нічні судоми в ногах, руках турбують все частіше, переходячи в хронічну форму і таке інше.

Крім цього кальцій має дуже важливе призначення в цілому для організму - бере активну участь у процесі росту та діяльності клітин, у засвоєнні харчових речовин, у процесі згортання крові, в імунному захисті організму тощо.

Що таке простеопороз. Вважається, що кістки старіють разом із усім організмом. Остеопороз - одне з найпоширеніших захворювань кісток, особливо у жінок старшого віку. Остеопороз – це старість кісток. Зараз він зустрічається у 25% жінок після клімаксу - а мінімум 26% жінок старше 60 років мають порізані кістки. Це і буває причиною викривлення хребта, втрати ваги, болю.

Настає час і кістки починають безповоротно віддавати свій кальцій крові. Втрата кальцію кістками – процес непомітний. На жаль, надходження кальцію з продуктами харчування не поповнює його втрат. Навіть якщо організм отримує кальцій із надлишком, останній не засвоюється або засвоюється лише частково при порушеннях функції залоз внутрішньої секреції. І чим старша людина стає, тим менша здатність організму засвоювати кальцій. Щоб людина в старості не страждала на ламкість кісток, про це треба дбати про майбутню матір ще до народження дитини. Свідченням того, що процес вимивання кальцію з кісток прогресує, є болі в кістках або їх ламкість (крихкість) без приводу.

Найкращими джерелами кальцію вчені вважають кисле молоко та сир. Однак прихильники природної терапії довели, що коров'яче молоко містить такий кальцій, який не властивий організму людини, і для того, щоб його засвоїти, потрібно багато енергії, у тому числі частина власного запасу кальцію.

Сири ж, як правило, продукт переварений і часто перенасичений і жирами, і кухонною сіллю. Тому основними джерелами кальцію слід вважати природні продукти, що містять як кальцій, а й фосфор, і навіть інші мікроелементи і вітаміни (особливо вітаміни D, З, В9). Проте споживаючи кальцій у продуктах не вирішить проблему вимивання кальцію, яка притаманна жінкам після 40 років. Відомо, що у менопаузі організм жінки втрачає кальцій близько 40 мг/день, що відповідає 1% кісткового мінералу на рік. Одним із факторів остеопорозу є негативний баланс Са, причиною якого є погане вбирання кальцію і висока неодмінна вимиваннякальцію з організму.

В Нідерландах було проведено дослідженняпро вплив лактулоз на всмоктування кальцію у жінок в постменопаузі. Два впливи - вік і втрата естрогену спричиняють 20-25 % погіршення у показниках поглинання для жінок віком від 40 до 60 років. Дослідження показує, що прийняття 10 г в день лактулоз, не тільки усуває процес виведення кальцію, а й збільшує вбирання Са на 16%. Лактулоза – це пребіотик, безпека якого підтверджена численними клінічними дослідженнями. Лактулоза не всмоктується в кров і не чинить негативного впливу на інші життєво важливі органи. У Японії в 1992 році лактулоза включена до списку інгредієнтів, що становлять основу програми оздоровлення FOSHU як "... спеціальний харчовий матеріал для підтримки здоров'я нації та захисту від внутрішніх інфекцій". За тривалістю життя населення Японії перебуває на першому місці у світі. Мутагенних та терратогенних ефектів навіть при тривалому прийомі лактулози не виявлено.

Лактулоза Лактусан доступна в різних розфасовках: сироп 100 г, сироп 300 г

Додати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukUkrainian